Ulaşım

KUMSAL OTELE GELMEK İÇİN:  tarifeyebak.com

Kumsal Otel, Anadolu yakasının ayrıcalıklı alışveriş bölgesi olan Bağdat caddesine yarım saat mesafede, Avrupa yakasının ayrıcalıklı alışveriş bölgesi olan Nişantaşına ve şehrin turistik merkezlerine ise deniz ulaşımı ile yaklaşık bir saat uzaklıkladır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanından ise 60 dakika uzaklıktadır. Büyükada’ya 3 degisik deniz araci ile gelinebilir: vapur, deniz otobusu ve motor. Kabataş, Kadıköy ve Bostancı’dan vapur seferleri bulunmaktadır. Kabataş, Bostancı, Maltepe ve Kartal’dan motor seferleri bulunmaktadır. Kabataş ve Bostancı’dan deniz otobüsü seferleri bulunmaktadır.

adaya_ulasim_haritasi

Tum bu değişik ulaşım araçlarının tarifeleri aşağıdaki siteden bulunabilir:

VAPUR, DENIZ OTOBUSU ve MOTOR SAATLERI
Vapur/Motor tarifelerine kolayca ulaşmak için mükemmel bir site  var:
tarifeyebak.com

vapur2

KUMSAL BUTİK OTELİN KONUMU: 
Kumsal Otel
, ismini konumlanmış olduğu kumsal mevkiisinden almış olup, vapur iskelesinden sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir. Adanın en güzel köşkleri ve villaları arasında yer alan Kumsal Otel, merkeze cok yakın olmasına rağmen, bir yandan da adanın en sakin ve huzurlu muhitlerinden birinde yer almaktadır.

YOL TARİFİ: Vapur iskelesinden otele gelmek için, iskeleden çıktıktan sonra sahildeki restoranların önünden 2-3 dakika yürüyüp Adalar belediyesine varacaksınız. Otelimiz paralel sokakta 100 m ileride yer almaktadır.

YOL TARİFİ
GOOGLE MAPS’teki görüntümüz

kumsal_kroki_2

ADA İÇERİSİNDE ULAŞIM: 
Adada ulaşım için, bisiklet veya atlı faytonlar kullanılmaktadır. İtfaiye, polis, belediye ve sağlık kurumlarınca kullanılan araçlar haricinde motorlu araç kullanımına izin verilmemektedir, dolayısıyla gürültü veya hava kirliliği yoktur.

TREK BİSİKLETLE ADA TURU: 
Büyükada’da bisiklet kiralamak için en uygun fiyatlı bisikletçi Trek Bisiklet‘tir. Trek Bisiklet, vapurdan indikten sonra karşınıza çıkacak olan saat kulesinin hemen arkasında yer almaktadır.

TREK BİSİKLET (0216-382-5650)
4_img_8582

Adres: ALTINORDU CAD. NO:32
BÜYÜKADA / İSTANBUL

Telefon: +90- 0216-382-12 58
Faks      : +90-0216-382-12 59
Gsm      :+90-531-337-33 30
E-mail: info@kumsalbutik.com